Hakkımızda

acuad-hakkimizda

ACUAD Danışmanlık & Yatırım 2013 yılında iki ortak ile kurulmuştur. Yüksek Lisans mezunu olan ortaklardan biri işletmeci diğeri ise hukukçudur. Alanında uzman güçlerinin birleşmesi neticesinde ACUAD doğmuştur.

Gelişen ve modernleşen yaşam standartları, inşaat ve gayrimenkul sektöründe güvenilir ve profesyonel danışmanlık firması ihtiyacını oluşturmuştur. Bu ihtiyaçları Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da bulunan müşterilerimize ve müvekkillerimize uzun vadeli, alışkanlıkları tamamen değiştirecek, en üst seviyede hizmet verebilecek bir yapı ile sunuyoruz.

ACUAD Arap ve Türk ortaklar ile uzun yıllardır profesyonel iş yaşamı içerisinde bulunarak, hedef kitle kültürüne uygun tecrübe edinmiştir.Böylece, benzersiz uzmanlığımızla gayrimenkul yatırım danışmanlığını, hukuk hizmetleri ile aynı çatı altında topladık. Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancılara; Gayrimenkul danışmanlık hizmetleri, alım-satım, tescil, ticari yatırımlar ve hukuki danışmanlık gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

ACUAD olarak deneyimli uzmanlarımız, bilimsel yöntemlerimiz, gelişmiş teknolojik alt yapımızla, hızlı ve uluslararası standartlarda çözümler üretiyor, güvenilir raporlara imza atıyoruz. İş dünyasına, ülkemize, çalışanlarımıza katkı sunmayı meslek anlayışımızın gereği saymaktayız.